Супермарафон “Вклонімось низько Кобзарю!”

📆 День народження генія українського народу – неперевершеного поета, відомого художника, самобутнього філософа, громадського діяча Тараса Григоровича Шевченка завжди супроводжувався великою шаною та любов’ю.

💛💙 І учні школи “Інтелект”, визнаючи велич людини, яка сприяла згуртуванню українського народу та зайняла чільне місце в українському національному відродженні, віддають належну шану славетному Кобзарю.

💯🤗 Цікаві заходи, які відбуваються у школі, допомагають дітям краще познайомитися із життям та творчістю поета, розкрити його заповітні мрії, відчути струни його душі.

📋 Відбулися поетичні концерти, як духовна рефлексія, цікаві квести, каліграфічні листівки Кобзарю, літературні читання, творчий проєкт “Шевченко в музиці”, 🎨арттерапія “Непереможний Кобзар” (майстер-клас із пластинографії) та інші заходи, які будуть продовжуватися ще впродовж супермарафону “Вклонімось низько Кобзарю!”