О. Довженко. Постать у двох ракурсах

⭐️ На ці та на інші запитання учні школи “Інтелект” отримали вичерпні відповіді в процесі нестандартного бінарного уроку, де поєдналися література та історія.

📚📽 Синергія двох предметів яскраво висвітлила постать Олександра Довженка, з одного боку як визначного історичного та політичного діяча, а з другого боку, – як видатного українського письменника, талановитого кінорежисера та успішного кінодраматурга.

🌎 Своїми знаменитими фільмами він створив не тільки українське кіномистецтво, але й вплинув на розвиток світового кіно.

🏆 А ще учні дізналися, що О. Довженка називають українським Леонардо да Вінчі, так як він був першовідкривачем жанру кіноповісті.

💯 Саме такі нестандартні та креативні уроки не тільки дають різносторонні знання, але ще і формують мотивацію до навчання та підсилюють “смак” науки!

⭐️ Приходьте до нас, щоб у цьому переконатися!