Захоплива історична мандрівка

🙋Сьогодні відбулась надзвичайно цікава та захоплива мандрівка старшої школи стежками давнього Києва, якими зараз прогулюються учні школи “Інтелект”, а в свій час прогулювались дружинники, представники князівських родів, міщани нашого славного міста

1) ♦️
Першою зупинкою в нашій мандрівці став золотоверхий щит княжого Києва, який обороняв нашу столицю від різних нападників протягом століть.
Під час оповіді екскурсовода наші юні дослідники дізналися про час створення Золотих воріт та виокремили для себе найцікавіші факти про даний тип руської фортифікації

2)♦️
Наступною зупинкою в нашій мандрівці став незмінний символ Києва, який є не лише його релігійним уособленням, але й підтвердженням нашої тисячолітньої державності – Софійський собор.
Під час розповіді учні дізналися, чому собор має таку назву, хто був його фундатором та склали власне враження про роль собору в нашій історії

3)♦️
Останньою, але не менш важливою зупинкою в нашій екскурсії був безпосередній історичний центр княжого Києва – місце Десятинної церкви, яке за своєю важливістю важко переоцінити, адже саме тут знаходився перший кам’яний храм в Україні, саме тут проживали князі зі своїми родинами та вершили справи державної важливості.

📘😊Загалом, протягом нашої екскурсії давнім Києвом варто відзначити одну
ОСОБЛИВУ ДЕТАЛЬ, а саме те, що учні мали можливість спробувати себе у ролі екскурсоводів та розповідали цікаві факти які запали їм у пам’ять один одному і, що головне, робили це англійською мовою!

🥰Тож наступна екскурсія буде англійською!
🙋Долучайтеся до нас!
У нас цікаво!