🇺🇦 До Міжнародного дня рідної мови учні спеціалізованої школи “Інтелект” розпочали літературний марафон “Слово, моя ти єдиная зброє…”.
📖 Маючи велику пристрасть до літератури та опанувавши шедеври української літературної класики, наші учні відвідали Національний музей літератури України.
🔎📚 Екскурсоводами були самі учні, які розповідали про історію створення музею, його засновника, про бібліотеку музею та багаточисельні експонати.
🇺🇦🇬🇧 Характерно, що здійснюючи екскурсію, учні слугувалися як рідною, так і англійською мовою. Адже наша школа – школа з поглибленим вивченням іноземних мов і користування мовою в різних сферах – найвищий прояв володіння мовою.
💯💡 Відвідування музею збагатило учнів новими знаннями та розширило їх культурний розвиток.
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-c1e3e7467d02b4dbd4638d055265995339133f4e40311b894ccd745f301c4b89_f49009e085cc4e84.jpg)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-c13fbebe9b398cd646bece3775d5f7f4dd2759b17ed495e416ee8a3a8421fb4a_58d5c34b1778f7d1.jpg)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-d4edb2fc48505ede1a93ec2819596c7ed7a4a5977d3d31bd18903d56ecc269f0_12fb684cc7d396a2.jpg)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/02/0-02-05-52053d7fc7ff43edeecdb25a614eaf67283940ba6dc5756be1a2ee1a4e5c8876_96e8b2db6c03f9b5.jpg)
.