Коли весна у повному розпалі, коли буяють перші квіти, коли бузок п’янить своїм солодким цвітом , то найвищою насолодою є екскурсія до Ботанічного саду!
Сьогодні наші учні мали можливість милуватися красою природи, познайомитися з різними видами рослин , збагатити свої знання з природознавства та насолодитися фарбами та запахами квітів.
А ще приємним моментом для дітей був пікнік на природі.
День пройшов чудово!
Живемо з позитивними моментами!
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-20.png)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-21.png)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-22.png)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-23.png)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-24.png)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/05/image-25.png)
.