Геологічна експедиція нашого табору

⭐🏫 Шкільний табір спеціалізованої школи “Інтелект”- це сучасне дитяче розвивально-інтелектуальне середовище, де діти із радістю та захопленням проводять свій час.

🥰 І не дивно, що наш табір полюбився усім дітям та приваблює все ширше коло бажаючих.

🌈🏕 Адже наш табір – це кожного дня пізнання нового, це цікаві проєкти, захоплюючі екскурсії, STEM-досліди, відвідування театрів, музеїв, креативні творчі майстер-класи, веселі розваги, ігри…

🏛🌎 А от сьогодні ми відвідали природничий музей, де діти побували у ролі геологів, відшукуючи коштовне каміння, роздивлялися корали Червоного моря, знайшли чашу Нептуна🌊, дізналися про життя у стилі loft, відшукали камінь rapoim та здійснили віртуальну подорож з Христофором Колумбом. І ця подорож була просто фантастична!

⭐ Тож приходьте до нас у табір, і ми забезпечимо вам супер цікаве життя!🤗👍