Оскільки ми приділяємо велику увагу не лише розвитку IQ, EQ , але й SQ, соціальному інтелекту, сьогодні з учнями провели цікаву годину спілкування, де дізналися тонкощі видів темпераментів, а також кожен створив власний конструктивний малюнок особистості за допомогою геометричних фігур. Ми змогли інтерпретувати значення, пояснити, як наш тип темпераменту допомагає чи заважає у навчанні, спілкуванні й конфліктних ситуаціях, а також заслухали поради психолога.
.
.
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2022/11/izobrazhenie_2022-11-03_195650134.png)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2022/11/izobrazhenie_2022-11-03_195704248-768x1024.png)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2022/11/izobrazhenie_2022-11-03_195728717-1024x1002.png)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2022/11/izobrazhenie_2022-11-03_195741432-577x1024.png)