⭐ Наші маленькі першокласники вправляються на “відмінно” не тільки у подоланні навчальних предметів, але і в спорті!
🏆 Так, нещодавно братик та сестричка Пучевський Михайло та Пучевська Марія вибороли призові І місця та стали переможцями у змаганнях зі спортивної акробатики!
🤗🥇 Вітаємо наших розумних, кмітливих, вправних, спортивних Михайлика та Марійку і бажаємо подальших успіхів та перемог на всіх фронтах у сходженні до свого АКМЕ!
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/03/0-02-05-5d17325788ebdb9ee06cb25cd183be1a71c265cb6216d8a3f8d4b848b23f51a6_4325e9cc2b0a00cc.jpg)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/03/0-02-05-39ffac246121c265688430ba37b108224a87405bf97d8f29018db97185f349b0_4bc6efb259f7198b.jpg)