🤗🌱 Формування учня як особистості – головна мета школи “Інтелект”.
👩🏫⭐ І кожен висококласний педагог нашої школи привносить своє ноу-хау у цей творчий проєкт.
💯🤍 Так, пані Олена, учитель 2 класу, проводить надзвичайно цікаві та творчі уроки самопрезентації із залученням сім’ї дитини, яка здійснює свою презентацію.
👨👩👧👦👨👩👧 І от класичне триєдине кредо “Школа, діти, сім’я” як могутня синергія допомагає учням ствердитися у тому, що кожен із них – дуже важлива особистість.
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/01/0-02-05-e7b12a6c91d7bb0e5bf38168924afa4cf333a66f70b1917ab424a98bd2980809_17bec5b55dc95ae9.jpg)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/01/0-02-05-353e669fed41d71232772280c653265051d443b641cace99530f976c55babeb1_a8723d2f66351e77.jpg)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/01/0-02-05-9a26cfa8f401439983982a05d6372b9ccceaec183af6abe691b0d06e4b8a443a_18b97d578c6f479d.jpg)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/01/0-02-05-8841717e252a7b84370c1833d91b9082068b1b85c28906f58146e571e1ba95ff_c09aeafe10724e20.jpg)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2024/01/0-02-05-54fda18d1760a30e91db38bfced4c5c3cb7dd9f78145c702418d71bff2cc51c6_ab384c8408c008bf.jpg)
.