Усі знають, що емоційний інтелект відіграє велику роль в успішності та благополуччі людини.
А тандем IQ (розумовий інтелект) + EQ (емоційний інтелект) + SQ (соціальний інтелект) – це найпотужніша рушійна сила, що веде людство до вершин розвитку (АКМЕ) та є основним завданням школи “Інтелект”.
Через це сьогодні в гостях у учнів школи “Інтелект” була амбасадор та спікер проєкту “Lead for Peace” від Міжнародної організації AIESEC Ганна Вербицька.
Пані Ганна детально розповіла учням про емоційний інтелект та провела з ними цікавий майстер-клас.
Жваві обговорення, цікаві виступи та діалоги зробили цю зустріч яскравою, цікавою та результативною!
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/image.png)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-1.png)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/11/image-2.png)
.
.