Сьогодні у спеціалізованій школі “Інтелект” стартував традиційний щорічний фестиваль учнівських проєктів “Vivat Intellect!”
🌎 Фестиваль має за мету розширити кругозір учнів, збагатити їх новими знаннями, цікавими фактами та подіями, які необхідно знати кожній освіченій людині.
🔬 А ще робота над проєктами формує у дітей навички науково-пошукової роботи, так як учні здійснюють наукові дослідження, вчаться самостійно здобувати інформацію із різних джерел, робити причинно-наслідковий висновок, визначати предмет дослідження та компетентно захищати свій проєкт.
🤓 Слідкуйте за нашими новинами, буде мега – цікаво! 🧑🎓
.
.
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/01/0-02-05-9ab6cde35cc6558e8abee01c0efc37e2cfa2806d6feb13ddc8a7e4d720b3fab8_7c254cd96db4e0a8.jpg)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2023/01/0-02-05-5dca5aaed0d8734bb6abec4cb03b093abc27c73f75b7cf870c8207c3d84470a1_8f058576dfe5f962.jpg)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2022/11/izobrazhenie_2022-11-11_205934111.png)
![](https://intellect-school.kyiv.ua/wp-content/uploads/2022/11/izobrazhenie_2022-11-11_205906640.png)