Інтерактивні уроки на тематичних локаціях

💡📚 Спеціалізована школа “Інтелект” має чудовий досвід у реалізації компетентністно – спрямованої освіти

🔵🟡 Навчатися можна не тільки у школі за партою із зошитом та підручником, але можна здобувати знання у відповідних цікавих локаціях

⭕ Таким освітнім простором сьогодні для наших учнів став Мистецький Арсенал, де відбувся Фестиваль для дітей і підлітків

✴️ «NEOсвітній Арсенал».

📚Ми прийняли участь у грі-вікторині «Українські Герої» від Національного музею Революції Гідності, побували на майстер-класі з робототехніки від Robocode та ознайомились із різноплановою стендовою секцією фестивалю.

💡☝🏾 Таким чином, ми здобули нові цікаві знання з історії, літератури, робототехніки,

познайомилися з різними інноваціями в різних галузях, долучилися до цікавих новинок техніки, науки.

🤗Тож, такі неординарні уроки не тільки дають цікаві знання, але ще і підвищують мотивацію дітей до навчання та залишають надовго гарні спогади!