“Лісова пісня” у прочитанні Лесі Українки

❓️📖 Чи проводив колись у вас урок сам автор знаменитого програмового твору?

Ні?

🤩 А до нас сьогодні на урок до 4 класу завітала Леся Українка!

🌿🇺🇦 Як завжди прийшла вона в українській сорочці та з вінком на голові.

А ще прихопила з собою цікавого літературного критика та історичного оглядача.

І це були наші вчителі середньої та старшої ланки, які прийшли познайомитися з майбутніми п’ятикласниками та презентувати їм цікавий урок.

💛💙 Учитель української мови та літератури в образі Лесі Українки проникливо та емоційно донесла дітям сюжет твору, обговорювала з учнями людські почуття героїв та їх переживання.

🌎 А учитель історії в образі літературного критика охарактеризував епоху життя та творчості Лесі Українки, проаналізував актуальність нерозривного зв’язку людини та природи.

💯🔥 Нестандартність уроку, інтригуюча фабула, драматизація та театралізація уроку зробили його яскравим, ефектним та незабутнім.

👨‍🏫⭐️👩‍🏫 А учителі старшої школи не тільки розкрили феномен Лесі Українки, але ще і продемонстрували найвищий пілотаж педагогічної майстерності.

🤗 Ідемо до 5 класу із задоволенням!