Урок у національному музеї медицини

🚑 Неймовірно цікавий урок біології з теми «Історія медицини України від давніх часів до сьогодення» відбувся для наших учнів у цьому музеї♦️💉Учні дізнались про основні періоди та теми з історії медицини.

♦️Під час огляду експозиції ми поринули у світ минулого мистецтва лікування.

♦️Зрозуміли як розвивалася наука та практика цієї важливої галузі на українських землях від найдавніших часів до сьогодення.

♦️Учні перенеслись між епохами та країнами, охопили велику кількість медичних спеціальностей.

♦️Ми по-новому відкрили для себе медицину – через призму історичних подій і винаходів, дізнались про видатних медиків і вражаючі факти, побачили унікальні фото, документи, медичний інструментарій, художні твори та фігури людей з пластичних матеріалів.

♦️Діти почули цікаву і різноманітну інформацію, краще зрозуміли історичний контекст.

♦️Експонати розкрили свої секрети, а сюжети інтерактивних експозицій, інтер’єрів та діорам, допомогли відшукати відповіді на непрості запитання, які постають перед суспільством у ХХІ ст.🩺⚕️