Заговори, щоб я тебе побачив…

📝 Такою була тема зустрічі учнів школи “Інтелект” із популярною телеведучою Ступаченко Анастасією.

🎙💡Ораторство, красномовство – основні напрями нашої авторської програми “Риторика”, яка допомагає дітям оволодіти не тільки мистецтвом мовлення, говорити красиво і правильно, але допомагає також і в навчальному процесі, коли учні повинні точно та аргументовано виражати свої думки та демонструвати свої знання.

🎙⭐ Журналістка та телеведуча Анастасія Ступаченко розповіла про секрети та правила риторства, а також провела цікавий майстер-клас з ораторської майстерності.

🤩🎯 І через те, щоб бути амбітним, щоб підвищити самооцінку, щоб бути цікавим співрозмовником, щоб не боятися публічних виступів ми вивчаємо красномовство.

📚 Бо знаємо, як висловився філософ Сократ, щоб нас побачили, треба заговорити… але заговорити так, щоб нас заслухалися.

⭐ До цього і прагнемо!