Завершальний день креативного тижня природничих наук

📚💡Наш тиждень закінчився супер класною, пізнавальною екскурсією до музею Науки👨‍🔬, в якому можна креативити з будь-якої забаганки:
створити мультфільм📺 чи збудувати міст, побудувати автомобіль з незвичних матеріалів чи подорожувати в космос….

🙋‍♀️Ми були на декількох локаціях:

1) Кімната🇺🇸🎢 «Американські гірки»
Окрім цікавих фактів про цей популярний атракціон ми змогли самостійно побудувати його
✴️ Наш трек складався саме з тих елементів, які сподобались найбільше: круті повороти, мертві петлі, розриви трас та трампліни.
♦️Проте, весь час з нами змагалась наука – фізика.🧑‍🔬 Вона- сильний суперник. Наші учні випробували свій трек за допомогою кульок. Ми змогли створити ідеальні переходи між потенціальною та кінетичною енергією, щоб розвага і наука тривали якомога довше!

2) Зона «Людина»👨‍👨‍👧‍👧

Експозиція «Людина» – це простір, де ми дізнались більше про принципи роботи людського організму.
Тут ми:
подивились крізь окуляри,👀👓 що перевертають зір;
💡виміряли швидкість реакції на світло та звук;🎙️
🙄пограли зоровими ілюзіями;
💟роздивились анатомічну будову черевної порожнини людини;
🗯️спробували відчути час та багато іншого.

⭕Учні школи “Інтелект” сьогодні закріпили та почерпнули безліч знань з різних наук🌍🖼️📸

‼️Бо метою нашої школи є особистісно-орієнтоване навчання👨‍🎓 та гармонійно-цілісний розвиток особистості‼️